Název

Popis

Po roce krátká fotozpráva z farního záhonu v Polesné v Újezdě. Dnešní dopoledne, které jsme s Irenou na louce strávily, přineslo obsíknutí keřů a stromků, běžnou údržbu a avizované ostranění výmladků a úpravu upevňovacích pásků na kotvení u stromků. Navzdory suchu a velice nepříznivým klimatickým podmínkám, vše (zatím) bují a šťastně roste. Pro doplnění časové osy přidávám za dnešní fotky ještě dva pohledy z letošního dubna ( kvetoucí alej i keře) a foto pracovního týmů z listopadu 2017, kdy nám s těžkými pracemi a doplněním výsadby pomohl Irenin synek Martin.
A jako vždy doplňuji: farní alej s cedulkou, záhon i celá louka v Újezdě nad Lesy jsou krásným místem v naší farnosti.
ZitaK, 22.5.2018

Období

• 8 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Lenovo A6000

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat